Skip to main content

Najtańszy nocleg w Nowym Sączu - zobacz moje propozycje

W trakcie ostatniej wizyty w Nowym Sączu postanowiłem odwiedzić lokalizacje, oferujące najrozsądniejszą cenowo ofertę noclegową. Wybierając je, kierowałem się przede wszystkim tym, by zapewniały one komfortowe warunki i podstawowe udogodnienia, dlatego też cena nie była jedynym kryterium wyboru. Ostatecznie wytypowałem trzy ciekawe oferty.

Jakie są tanie miejsca na nocleg w Nowym Sączu?

Co oferują pokoje gościnne Zygmuntowska?

Pierwszą sprawdzoną lokalizacją były pokoje gościnne Zygmuntowska, zlokalizowane w bardzo atrakcyjnym miejscu. Obiekt znajduje się na Osiedlu Przydworcowym, w bliskim sąsiedztwie z Dworcem PKP i autobusowym. Od sądeckiego rynku dzieli je zaledwie 4 kilometry, dzięki czemu jest to doskonała baza wypadowa dla osób, które chcą zwiedzić Nowy Sącz.

Same lokale znajdują się w bardzo ładnych, zabytkowych kamienicach noszących nazwę „Dom Robotniczy”. Na stronie www.zygmuntowska.pl znaleźć można dokładną ofertę wraz ze zdjęciami przykładowych pokoi. Dostępne są pokoje 2-,3- i 4-osobowe, jednak nie miałem problemu, by wynająć pokój tylko dla siebie. Pięknie urządzone i zadbane pokoje zachęcają do pobytu, a dostępność wszystkich podstawowych udogodnień sprawia, że jest on komfortowy.

Czym zaskakuje Villa Beata?

Drugim odwiedzonym przeze mnie obiektem była Villa Beata. Przyjemnym zaskoczeniem jest lokalizacja, która mimo bliskości do głównych węzłów komunikacyjnych jest bardzo spokojna i cicha. Równie zaskakująca jest cena, wyjątkowo atrakcyjna jak na warunki Nowego Sącza. Pokoje wyposażone są w kompletne węzły sanitarne oraz udogodnienia takie jak telewizor, internet, czajnik i naczynia. Są one przytulne i bardzo komfortowe.

Ciekawym dodatkiem jest dostęp do dobrze wyposażonej kuchni, w której można bez problemu przygotować własne ciepłe posiłki, co pozwala zaoszczędzić i zrezygnować z korzystania z ofert lokali gastronomicznych przy każdym posiłku. Sam budynek jest pięknie wykończony i przyciąga wzrok, co jest dodatkową zachętą do korzystania z oferty noclegowej. Łatwy dostęp do sądeckiego rynku i bliskość dworca PKP również będzie dużą zaletą dla wielu turystów.

Jak znaleźć tani nocleg w Nowym Sączu?

Jakie zalety ma Pensjonat Maja?

Zdecydowanie wyjątkowo wyglądała oferta trzeciego obiektu, który miałem okazję odwiedzić. Pensjonat Maja jest zdecydowanie nastawiony na zapewnienie nie tylko komfortowych warunków, ale też dodatkowych atrakcji swoim gościom. Poza wygodnymi pokojami, wyposażonymi we wszystkie podstawowe udogodnienia, lokal ten oferuje własną restaurację na terenie obiektu, oraz możliwość wykorzystania kompleksowej, zadaszonej wiaty grillowej.

Dodatkowo na terenie pensjonatu znaleźć można boisko, plac zabaw i pole campingowe/namiotowe. Ciekawostką była możliwość uczestniczenia w grupowych lekcjach tańca, organizowanych najczęściej przy okazji ofert grupowych. W cenie pokoju obiekt zapewnia śniadanie, co jest wyjątkiem w ofercie najtańszych noclegów. Lokalizacja obiektu jest bardzo atrakcyjna, ponieważ znajduje się on blisko rzeki oraz Sądeckiego Parku Etnograficznego.

Który lokal jest najbardziej godny uwagi?

W tym wypadku wybór jednego konkretnego obiektu jest trudny i zależy jedynie od prywatnych preferencji. Każdy z nich oferuje nieco inną lokalizację, więc dużo będzie zależało od celu wizyty w Nowym Sączu. Warto przed rezerwacją miejsca dokładnie przemyśleć swoje plany i kierunek, w którym chce się zwiedzać okolicę. Niezależnie od wyboru, każda z tych ofert zapewnia bardzo komfortowe warunki w przystępnych cenach.

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.

Najpopularniejsze wpisy na blogu OZE Telatyn

Najnowsze wpisy na blogu OZE Telatyn

Najnowsze komentarze
Nigdy wcześniej nie spotkałam się z wykorzystaniem szkła w aranżacji sypialni... Strasznie ciekawe rozwiązanie 😲 Rzeczywiście perspektywa ...
Ja już mam klimatyzator u siebie w domu, ale teraz żałuję, że nie trafiłam na ...
Magdalena 3 miesięcy temu Moc pompy ciepła - jakie ma znaczenie?
Wydaje mi się, że rzeczywiście powinno powierzać się fachowcom obliczenie mocy pompy ciepła. Człowiek, który ...
Ostatnio zaczęłam zauważać coraz większe "bum" w Internecie na minimalizm w wystrojach wnętrz. To już ...
Ciekawy artykuł! Podkreślenie znaczenia dopasowania systemu ERP do indywidualnych potrzeb firmy jest kluczowe. Warto też ...